top of page

Testimonials

דינה יקרה,

שמחה מאוד לשתף אותך במתנות היפות והחשובות שקיבלתי ממך בקורסים "הנעת הדמיון" ו"דו שיח עם תת המודע", אותם את מעבירה בצורה עמוקה ומלאת הבנה הן לחומר הנלמד והן לנפש האדם.

אני מרגישה שהמתנה הגדולה מכולן ושמלווה את חיי היום יום שלי היא שפה. שפה חדשה בתקשורת עם עצמי, במחשבותיי ורגשותיי ושפה חדשה בתקשורת עם בני משפחתי, בעבודתי כמספרת סיפורים לילדים ובעצם בכל מפגש.

הדרך בה את מעבירה את השיעורים מעוררת השראה, הראיה שלך את המודרך משתקפת היטב בתשאול העדין, החודר ומלא אהבה שמאפשר פתיחות ותובנות חדשות אותן ניתן להכיל ולצאת איתן לדרך של שינוי.

מאוד יפה ומעודד לראות שהדברים אותם את מלמדת חיים בתוכך ובאים לידי ביטוי בדרכך ובהתנהלות שלך באתגרים שעולים במפגש עם האנשים השונים.

אני נזכרת רבות ביום שהתקשרתי אלייך כשרצוני היה ללמוד דמיון מודרך, ומברכת על השיחה הזאת שהייתה התחלה של מסע במהלכו קיבלתי הרבה יותר משפיללתי.

מברכת אותך שתמשיכי להעביר את הידע הטוב והחשוב שלך ובדמיוני עולה עולם טוב יותר לכולם.

באהבה ותודה

דינה כמורה בקורס

Dena Robbins-Deckel - 

A true therapist with extraordinary listening abilities and professional integrity.  Always open to learning and enriching  her  tools and approaches.  From the first meeting, Dena creates a safe environment that allows the door to open for the process to begin.

I first came to Dena a long time ago, after having been to years of treatment with psychologists and without being able to change my behavioral patterns toward certain figures in my life.  With preciseness as if with tweezers, Dena chose the appropriate content which could modify the behavior patterns that had me stuck in certain relationships.  Slowly I felt a change, in my communication with myself and others, with my ability to observe and respond in the present to what was really going on.  Before coming to Dena, I was going along a certain path.  My meeting with her created a crossroads.   The process became a turn to a direction that has continued to serve me.

דינה כמטפלת פרטנית

דינה רובינס דקל:

אשת טיפול עם יכולת הקשבה נדירה, ויושרה מקצועית. תמיד בלמידה עם אוצר נרחב של כלים וגישות. דינה יוצרת סביבה בטוחה עוד בפגישה הראשונה שמאפשרת פתיחת הדלת לתהליך.

הגעתי לדינה לפני הרבה שנים.אחרי שנות טיפול בחדר פסיכולוג עדיין לא מצאתי את הדרך לשנות דפוסי התנהגות אל מול דמויות מסוימות בחיי. בקפדנות ובפינצטה בחרה דינה את התוכן המתאים שיזיז את דפוס ההתנהגות שתקעה אותי אל מול מערכות היחסים. לאט לאט הבחנתי בשינוי דרך תקשורת אחרת ביני לבין עצמי ולאדם אחר יחד עם היכולת להתבונן ולהגיב בהווה למתרחש. עד שהגעתי אליה הלכתי בשביל מסוים. הפגישה שלי איתה יצרה צומת. התהליך היווה פניה לכיוון שמשרת אותי הרבה יותר.

דינה כמטפלת במרכז גמילה

מרכז הטיפול "וילה מטריקס" נפתח לפני כחמש שנים. כבר בראשית דרכו הצטרפה גברת דינה רובינס דקל לצוות המטפלים, ומאז היא חלק בלתי נפרד מהמערך הטיפולי והמקצועי.

גברת דינה רובינס דקל נחשבת לייחודית בתחומה, מטפלת פורצת דרך המשלבת ידע תיאורטי וניסיון מעשי יחד עם גוון אישיות עוטף , מכיל, רגיש. דינה יודעת לזהות את הצרכים של האדם הנמצא בתהליך ולספק את הצרכים הטיפוליים שלו במגוון כלים ובמקצועיות לא רגילה.

הידע התיאורטי הנרחב שדינה באה איתו מאפשר לה להתאים לכל מטופל את שיטת הטיפול האידיאלית לאישיותו ולצרכיו הטיפוליים. שנים רבות של ניסיון בתחום הטיפול באמצעות ה-NLP  והדמיון מודרך, מאפשרים לה לבנות לכל מטופל תוכנית טיפול ייחודית.

דינה היא מטפלת מדהימה ואדם עם אישיות ייחודית. כל המטופלים אצלנו במרכז זוכים מדי יום במטפלת הטובה בתחומה!

חמוטל קארו, עובדת סוציאלית

סגנית מנהל וילה מאטריקס

www.matrixreloadrehab.com

 

דינה כמנחת הכשרות במרכז נור לטיפול בטראומה

תודה לך דינה על הנתינה,  ועל הכנת תכני הקורס ובחירת החומר אשר יתאים לקודים התרבותיים.

את מליאת חיים כשאת תורמת,  אחראית על כל העשייה החל ממיקום הכסא ועד תשומת ליבך לכל תלמידה ותלמידה.

העמידה בזמנים וההתעקשות להעביר את החומר לכל תלמידה אפילו אם זה מצריך נסיעות ולתת זמנים מעבר לנדרש תמיד עשית את זה.

באהבה בחרנו בך להיות חברת המועצה המייעצת של מרכז נור לטיפול בטראומה נפשית בזכות העשייה ועל תרומתך הנדיבה למרכז נור.

ויש לנו את הכבוד שהסכמת להיות חברה במועצה.

מאחלים לך המון בריאות והמון אושר והמשך נתינה.

וג'יה סידאוי

מנהל מרכז נור לטיפול בטראומה נפשית 

www.way2wadiara.com

bottom of page